DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

chovatelská stanice morčat DaMi

Nabídka morčat

Naše morčata prodáváme ve věku minimálně 4-5ti týdnů, při minimální váze 250g, v dobrém zdravotním stavu a ošetřená proti vnějším parazitům přípravkem Selehold.

Cena morčete závisí na jeho barvě, pohlaví, kvalitě, původu a případných chovných předpokladů. Veškeré obdržené finanční prostředky putují zpět do chovu (na stravu, podestýlku, seno a případnou veterinární péči).

Preferujeme vždy odběr dvou morčat stejného pohlaví společně, ideálně sourozenců nebo alespoň přibližně stejně starých. Morče je společenský tvor a samotnému může být smutno. Lidský kontakt nikdy nemůže plnohodnotně nahradit dalšího jedince svého druhu.

Proto už neprodáváme morče samotné, pouze do společnosti druhého nebo rovnou dvě společně.

Na ještě nenarozená morčata příjímáme pouze předběžnou rezervaci.

Morčatům určených na "mazlíka" vystavujeme průkaz původu (PP) pouze na požádání nových majitelů. Pokud o něj máte zájem, připomeňte se, prosím, při předání nebo krátce po něm, nikoliv v řádů několika týdnů až měsíců zpětně.

Závazná REZERVACE morčete je platná pouze po složení zálohy na účet (tj. 50%) z domluvené ceny a to do 3 dnů od jeho zamluvení. Poté bude nabídnuto případnému dalšímu zájemci. Záloha je vratná pouze v případě nenadálého úhynu zvířete, případně zrušení z naší strany.

S dopravou rádi vypomůžeme v okolí Prahy nebo na některou z výstav, které se zúčastníme. Zvíře si také můžete vyzvednout přímo u nás. Na jiná místa si kupující zajišťuje dopravu sám, případně po dohodě s námi můžeme vypomoci.
 

Momentálně lze předání uskutečnit ale pouze mimo bytové prostory!

Budeme rádi za jakékoliv info, případně i nějakou tu fotku, jak se našemu odchovanci daří v novém domově.

 V případě, že se rozhodnete, ať už z jakýchkoliv důvodů, našeho odchovance prodávat, rádi bychom o tom byli informováni a případně mu můžeme pomoci najít i nový domov.

 

Pokud souhlasíte s výše uvedenými podmínkami prodeje a vybrali jste si zde morče nebo morčata do vašeho domova kontaktujte nás pomocí:

 chs-dami@seznam.cz

📞 723 875 898

Facebook profilu

Morčata hledající nové domovy

Při odběru dvou samečků společně je ten druhý zdarma.

W2 DaMi

Hladké

Fox černá

* 16.5.2022

VOLNÝ

Sameček s kresbou vhodný především na mazlíka, ideálně s dalším samečkem z nabídky, k odběru ihned

Y2 DaMi

Anglický crested

Solid aguti stříbrný

* 1.6.2022

VOLNÝ - daruji za symbolickou cenu

Solid stříbrný (ne černý - věkem se dobarví) sameček vhodný na mazlíka, ideálně se sourozencem z vrhu nebo dalším samečkem z nabídky, k odběru ihned

Z2 DaMi

Hladké

Fox černá

* 14.6.2022

VOLNÝ

Sameček s kresbou vhodný především na mazlíka, ideálně s dalším samečkem z nabídky, k odběru ihned

C1 DaMi

Hladké

Aguti stříbrný

* 14.7.2022

VOLNÝ

Stříbrný sameček vhodný především na mazlíka, k odběru pouze se sourozencem z vrhu nebo dalším samečkem z nabídky, k odběru v polovině srpna

C2 DaMi

Hladké

Solid aguti stříbrný

* 14.7.2022

VOLNÝ

Solid stříbrný (ne černý - věkem se dobarví) sameček vhodný především na mazlíka, k odběru se sourozencem z vrhu nebo dalším samečkem z nabídky, k odběru v polovině srpna

C3 DaMi

Anglický crested

Černá

* 14.7.2022

Rezervace - paní Jánová