Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

chovatelská stanice morčat DaMi

Nabídka morčat

Morčátka prodáváme ve věku minimálně 4-5ti týdnů, při minimální váze 250g,  v dobrém zdravotním stavu a ošetřená proti vnějším parazitům.

Cena morčátka závisí na jeho pohlaví, kvalitě, původu a chovných předpokladů. Morčátkům určených na mazlíka "Průkaz původu" vystavujeme pouze na požádání.

Na nenarozená morčátka příjímáme pouze předběžnou rezervaci a pořadí zájemců si určujeme sami.

REZERVACE morčátka je platná pouze po složení zálohy 50% z domluvené ceny, a to do 5 dnů od jeho zamluvení, poté bude nabídnuto jinému zájemci. Záloha je vratná pouze v případě uhynutí morčátka nebo zrušení z naší strany.

S dopravou morčátka rádi vypomůžeme v okolí Prahy nebo na některou výstavu, které se zúčastníme. Morčátko si také můžete vyzvednout přímo u nás. Na jiná místa si kupující zajišťuje dopravu sám, případně po dohodě s námi můžeme vypomoci.

Budeme rádi za jakékoliv info, případně i nějakou tu fotku, jak se našemu odchovanci daří v novém domově.

 V případě, že se rozhodnete, ať už z jakýchkoliv důvodů, našeho odchovance prodávat, rádi bychom o tom byli informováni. Rádi ho přijmeme zpět, případně pomůžeme najít nový domov.

 

V případě, že jste si zde vybrali morčátko do Vašeho domova kontaktujte nás pomocí

Emailu: chs-dami@seznam.cz

Tel.: 723 875 898

Facebook profilu

Morčata na prodej

Andromeda

Andromeda DaMi

Hladké satén

Aguti černá/krémová

* 11.8.2018

VOLNÁ

Aguti šedá samička se saténovou srstí vhodná spíše na mazlíka, drobnější. Možno s další malou samičkou z nabídky. K odběru ihned

Ulrica

Ulrica Silver Point

Hladké

Aguti černá/bílá

* 1.3.2018

VOLNÁ

Dospělá stříbrná samička vhodná spíše na mazlíka, světlejší, delší hlava. Možno s další malou samičkou z nabídky. K odběru ihned

 


TOPlist